Piotr Grzelak - Psychoterapia i Szkolenia

O mnie

Piotr Grzelak - Psychoterapia i Szkolenia

Poznaj mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem, seksuologiem i psychoterapeutą (w trakcie szkolenia). Specjalizuje się w psychoterapii zaburzeń osobowości, nerwicowych, terapii par i rodzin.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i ważna jest dla mnie etyka pracy. Pracuję pod stałą superwizją i jestem w trakcie indywidualnej długoterminowej psychoterapii szkoleniowej.

W psychoterapii bliski jest mi nurt Systemowy, Psychodynamiczny i Humanistyczny. Patrzę na człowieka holistycznie zwracając uwagę zarówno na jego zasoby, jak i deficyty.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałem pracując jako psycholog m.in. w Klinice Mentalnej w Ponadregionalnym Centrum Onkologii Dziecięcej ,,Przylądek Nadziei”. We Wrocławskim Liceum ASSA. Na platformie psychologicznej „WeTalk”. Jako stażysta na oddziale dziennym szpitala psychiatrycznego.

Współpracuję z Uniwersytetem Wrocławskim oraz Uniwersytetem SWPS we Wrocławiu, jako psycholog, szkoleniowiec i mentor. Pełnie rolę eksperta  w dziale porad dla portalu i gazety „Wkaliszu”.

Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W swojej pracy przy użyciu wiedzy psychologicznej i psychoterapeutycznej pomagam ludziom nie tylko rozwiązywać ich problemy, ale przede wszystkim poznać siebie i podnieść jakość życia.

  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS - Psychologia Kliniczna (2013 – 2018)
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza – Seksuologia (2020 – 2022)
  • Wrocławski Instytut Psychoterapii (W trakcie) (2020 – 2025)
  • Doradca Zawodowy – Ministerstwo Edukacji Narodowej. (Październik 2019 r.)
  • Points of You ® Polska -Kreatywne Narzędzia do Szkoleń i Rozwoju.(Marzec 2019 r.)
  • Diagnoza psychologiczna - Rozwój kompetencji zawodowych z zakresu diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej. Uniwersytet SWPS (kwiecień 2018 r.)
  • Diagnoza psychologiczna - Rozwój kompetencji zawodowych z zakresu diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej. Salvate (Styczeń 2018 r.)
  • Uzależnienia behawioralne – Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotykowy. Karan (Grudzień 2017 r.)